טיולי משפחות

בשנים האחרונות היציאה לשטח בקרב משפחות שבה ותופסת תאוצה. כבר הבנו שאין צורת בילוי טובה יותר מאשר היציאה אל הטבע. 

בטיולי משפחות אותם אני מוציא חשוב לי לשים את הדגש על החוויה של המשפחה מהטבע והחוויה של הילדים. בואו נודה על האמת, אנחנו חיים בתקופה מאתגרת עם הרבה גירויים שמושכים את תשומת לבנו ותשומת ליבם של הילדים. לכן, העיקרון שמנחה אותי בטיולי משפחות שאני מדריך, הוא גירוי הסקרנות של הילדים. בטיולי משפחות הילדים יחוו את השטח וילמדו על הטבע וכל זאת על ידי התנסות וגירוי כל החושים.  

אבל רגע… לפני שאתם מתקשרים להזמין טיול משפחות, אולי תרצו לצאת לטיול לבדכם לפי סיפור דרך. בבלוג שלי תוכלו לראות מספר המלצות טיולים למשפחות שרוצות לצאת לבדן ללא מדריך טיולים. 

טיול משפחות במרכז

רבים חושבים שמסלולי הטיולים הטובים ביותר בארץ נמצאים בצפון או בדרום, אך גם אזור המרכז משופע בטיולים מתאימים למשפחות. באזור שפלת יהודה ישנם מסלולי טיול מושלמים למשפחות. בנוסף, אזור זה גם "מלא" במערות שיוסיפו ממד של מסתוריות לטיול ויגרו את הילדים. 

הרי יהודה הוא יעד נוסף המושלם לטיולי משפחות. אזור זה משופע באתרי עתיקות, בוסתנים, מעיינות ונופים משגעים. אשר מהווים תפאורה מושלמת לטיול משפחות בשבת או בכל אחד מימות השבוע.

אם לא תרצו לטפס עד ההר אז גם במישור החוף יש (אומנם מעט אך יש) מסלולים המתאימים לטיולי משפחות, לרוב ליד חוף הים. 

להזמנת טיול משפחות לכת חייגו 052-3894584  או לחצו כאן ליצירת קשר ב Whatsapp

טיול משפחות בצפון

הצפון הוא אזור מושלם לטיולים. שפע מים, אתרי עתיקות ועולם חי וצומח מפותחים הם תפאורה מושלמת לטיול משפחות. תוסיפו לזה את העובדה שחלקים רבים בצפון הם הרריים וקיבלתם גם מזג אוויר המתאים לטיולים לאורך רוב השנה.

טיול משפחות בצפון מתאים בעיקר בין החודשים פברואר עד ינואר, אז מזג האוויר נעים והטבע בשיא תפארתו. 

בין אם מדובר בטיול ברמת הגולן, בגליל התחתון/ העליון, הגלבוע או הכרמל – טיולי המשפחות שלנו באזורים אלו ישלבו חקר, סקרנות והנאה אל מול נופי הצפון המרהיבים.

טיול משפחות בדרום

המדבר הוא אזור מסתורי. אזור אליו הגיעו לאורך ההיסטוריה רק האמיצים שמבין האנשים. אך כבר זמן רב שאנו, המטיילים הישראליים, יודעים להפיק הרבה יותר משבילי המדבר. 

בטיול משפחות בדרום נבין את קסמו של המדבר. אילו בעלי חיים נמצאים במדבר, איך הם וגם איך הצמחים שורדים בתנאים הקיצוניים השוררים בדרום הארץ ואילו נקודות קסומות חבויות בין נופי המדבר הבראשיתיים.

התנאים במדבר מכתיבים לנו את התאריך לטיול משפחות – בין החודשים אוקטובר עד סוף מרץ. תקופה בה מזג האוויר נוח יותר, גם לצמחים, גם לבעלי החיים וגם לנו – המטיילים.

טיולי משפחות בכל הארץ

אם אתם מעוניינים בטיול משפחות באזור שאינו מצויין בדף זה, צרו איתי קשר ונראה איך ניתן לקיים את הטיול באזור המבוקש. ארץ ישראל אומנם קטנה, אך עם זאת היא טומנת בחובה טבע עשיר במיוחד. צאו איתי לשטח ונגלה ביחד את ארצנו הנפלאה.

052-3894584

052-3894584